O nas

Zespół naszej firmy pracuje w Mińsku Mazowieckim, a nazwę FixBike24 wybraliśmy, aby zaakcentować samodzielna naprawę rowerów, którą można wykonać całą dobę. Jesteśmy młodzi, nasz zespół ma wiele innowacyjnych pomysłów. Jednym z nich był autorski projekt samoobsługowej stacji naprawczej dla rowerów.

Samoobsługowe serwisy rowerowe Fixbike24 powstają z myślą o rowerzystach korzystających zarówno z miejskich, jak i prywatnych rowerów. Pragniemy wesprzeć wszystkich, którzy na co dzień lub okazjonalnie jeżdżą na rowerze – osoby, które przesiadają się z samochodów na rowery oraz miłośników dwóch kółek, którzy na rowerze budują swoją kondycję i dbają o dobre samopoczucie. W tym celu stworzyliśmy projekt samoobsługowych serwisów rowerowych, które są intuicyjne w obsłudze i wytrzymałe, a przy tym pozwalają serwisować każdy typ roweru, a nawet wózki dziecięce i wózki inwalidzkie.

Samoobsługowe serwisy rowerowe elementem miejskiej infrastruktury

Ochrona środowiska, plany odkorkowania centrum miast, a także coraz większa świadomość, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa aktywność sprawia, że coraz więcej osób jeździ na rowerze, a zainteresowanie tym sportem wzrosło jeszcze bardziej w dobie pandemii. Aby zachęcać ludzi do jazdy rowerem po mieście (i nie tylko) należy stworzyć jak najlepsze warunki. W miejskiej infrastrukturze nie może zabraknąć funkcjonalnych, samoobsługowych serwisów rowerowych. Dzięki takim stacjom każdy rowerzysta może dokonać napraw, które umożliwiają dalsze podróżowanie. Serwisy rowerowe powstają przy drogach rowerowych, w parkach czy w okolicach obiektów użyteczności publicznej, a ich miejsce jest także pod centrami handlowymi, biurami i zakładami pracy czy szkołami.

Najlepsze samoobsługowe serwisy rowerowe od Fixbike24

Aby samoobsługowe serwisy rowerowe spełniały swoją funkcję, muszą być łatwe w obsłudze, a ich funkcjonalności muszą umożliwiać naprawdę najczęściej występujących w rowerach awarii. Stacje Fixbike24 oprócz wszystkich niezbędnych narzędzi (wkrętak płaski, wkrętak krzyżakowy, klucze płaski, klucze nastawne, imbusy w najpopularniejszych rozmiarach oraz łyżki do ściągania opon), oferują rowerzystom wygodne stanowisko pracy – wieszak serwisowy, na którym powiesimy rower tak, by mieć jak najlepszy dostęp do tych elementów roweru, które wymagają interwencji rowerzysty. Niezaprzeczalnym atutem naszych samoobsługowych serwisów rowerowych jest także ich wytrzymałość na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, a także wandali.Nasze samoobsługowe serwisy rowerowe pozwalają dokonać naprawy roweru w razie jego awarii, a także na bieżąco serwisować rower, tak by ograniczyć ryzyko ich wystąpienia. Część właścicieli dwóch kółek rezygnuje z posiadania własnych narzędzi, ponieważ tuż pod domem znajduje się serwis, z którego mogą za darmo skorzystać przez całą dobę. Samoobsługowe serwisy rowerowe i odpowiednio rozplanowane drogi rowerowe sprawiają, że jazda na rowerze jest atrakcyjną formą podróżowania oraz rekreacji.Miasta, gminy i firmy inwestują w funkcjonalne serwisy rowerowe. Chcesz do nich dołączyć? Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli jesteś zainteresowany naszym produktem skontaktuj się z nami.