Kontakt – stacje serwisowe dla rowerów

Za mało powietrza w oponach i brak pompki w domu? Niewyregulowane siodełko i kierownica? A może poluzowany łańcuch? Drobne awarie dotykają każdego rowerzysty, nie wszyscy jednak są odpowiednio do nich przygotowani. Usterki przytrafiają się także w trasie – właśnie wtedy, gdy nie mamy ze sobą żadnych narzędzi i gdy najbardziej nam się spieszy. Dlatego praktycznie każdy rowerzysta docenia możliwość skorzystania ze stacji naprawczej dla rowerów. Gminy, miasta, kompleksy wypoczynkowe i firmy, starając się dostosować do obowiązujących trendów, wyposażają miejsca dostępne rowerzystom w samoobsługowe stacje serwisowe dla rowerów. Nasza firma zajmuje się produkcją i montażem profesjonalnych stacji rowerowych, z których chętnie korzystają nie tylko rowerzyści, ale także rodzice z małymi dziećmi czy osoby niepełnosprawne. Wspólnie zmieniamy przestrzeń miejską w przyjazną osobom korzystającym z alternatywnych środków transportu, jakim jest rower, rower elektryczny, hulajnoga czy hulajnoga elektryczna.

Samoobsługowe stacje serwisowe dla rowerów

Każdego roku kolejne osoby przesiadają się z samochodów na rowery. Coraz większe korki, rosnąca świadomość konieczności zmiany miejskiego stylu życia, a także dbałość o codzienną aktywność fizyczną sprawiają, że rower staje się popularnym środkiem transportu. W wielu przypadkach dojazd na rowerze zajmuje mniej czasu niż samochodem, a w cieplejsze dni jest także przyjemniejszy niż podróż zbiorowymi środkami transportu. Nie brakuje też takich miłośników dwóch kółek, których od jazdy rowerem może powstrzymać wyłącznie śnieżyca. Dlatego tak ważne jest, by dostarczyć rowerzystom rozwiązań, które ułatwią jazdę na rowerze. Są nimi niewątpliwie dobrze skomunikowane i bezpieczne drogi rowerowe oraz intuicyjne w obsłudze stacje serwisowe dla rowerów.

Rowerowe stacje serwisowe – nowoczesna infrastruktura dostępna dla każdego!

Rowerowe stacje serwisowe od Fixbike24 zawierają wszystkie niezbędne narzędzia do przeprowadzenia podstawowych napraw i konserwacji roweru, a w pewnym stopniu również wózka dziecięcego czy wózka inwalidzkiego. Są one także trwałe, odporne na akty wandalizmu i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Pamiętamy także o designie – nasze stacje serwisowe dla rowerów doskonale wpisują się w miejską architekturę oraz zieloną przestrzeń.

Przedstawicieli gmin, miast, firm, właścicieli hoteli i pensjonatów zapraszamy do kontaktu – stacja serwisowa dla rowerów, która staje się niezbędnym elementem nowoczesnej infrastruktury miejskiej, powstanie również u Was!

Ważne

ul. J. Mireckiego 13A, lokal 7M,
05-300 Mińsk Mazowiecki

Zadzwoń
+48 25 740 89 31

Napisz do nas
biuro@fixbike24.pl

3 + 15 =