FIXBIKE24.PL

 

3

Information about self repair station. 

Produkujemy stacje rowerowe montowane przy ścieżkach rowerowych. Ze dostępnych narzędzi mogą również skorzystać osoby, które poruszają się na wózkach inwalidzkich. Można także napompować oponę w wózku dziecięcym.

Nasza firma

Zespół naszej firmy pracuje w Mińsku Mazowieckim, a nazwę FixBike24 wybraliśmy, aby zaakcentować samodzielna naprawę rowerów, którą można wykonać całą dobę. Jesteśmy młodzi, nasz zespół ma wiele innowacyjnych pomysłów. Jednym z nich był autorski projekt samoobsługowej stacji naprawy rowerów.

Najbardziej cieszy nas coraz większa liczba rowerzystów w Polsce. Rozwój tego hobby oznacza naszą dbałość o środowisko i własne zdrowie.

Firma FixBike24 nieustannie się rozwija i zdobywa nowe rynki. Wszędzie gdzie pojawiamy, wzbudzamy zaciekawienie naszymi produktami. Nasz zapał oraz innowacyjny produkt powoduje, że nasza firma duży potencjał i ogromne perspektywy na przyszłość. Z naszym nowoczesnym podejściem do projektowania i produkcji, mamy szansę rozwijać się mimo panującej pandemii.

Korzyści

Naprawa w stacji

Gwarancja
Oszczędność
Najlepsze materiały

Stacja naprawy rowerów

Stacja naprawy rowerów FixBike24 to zestaw najważniejszych narzędzi, kluczy potrzebnych do naprawy roweru, hulajnogi, wózka. Stacja pozwoli ci z łatwością naprawić przedziurawiona dętkę, napompować oponę i szybko dojechać do celu.
Nasz produkt wyposażony jest w wygodny wieszak, na którym w bezpieczny sposób powiesisz swój rower aby wygodnie dokonać naprawy.

Stacja naprawy rowerów składa się z zestawu narzędzi:

  • Wkrętak krzyżowy
  • Wkrętak płaski
  • Klucz nastawny
  • Klucz płaski 8 / 10 mm
  • Klucz płaski 13 / 15 mm
  • Klucze imbus 3, 4, 5, 6, 8, 10mm
  • Łyżki do ściągania opon

Pompka rowerowa jest urządzeniem stawianym oddzielnie.

Ilość narzędzi i pompek rowerowych można dowolnie konfigurować.

Galeria

Jeśli jesteś zainteresowany naszym produktem skontaktuj się z nami.